PRODEJ STAVEBNÍHO POZEMKU V TICHÉM ÚDOLÍ

Nabízíme k prodeji jedinečný stavební pozemek s jižní orientací s vinným sklepem a stavebním povolením na stavbu třípodlažního rodinného domu.

Původní vinárna a vinný sklep prošly celkovou rekonstrukcí a jsou dokončené. Vinárna o vnitřní užitné ploše 70 m2 byla rozšířena a zcela přestavěna, aby splňovala současné standardy (plynový kotel, klimatizace, dvě sociální zařízení se sprchovým koutem, kuchyň s přípravou na kuch. linku, centrální vysavač). V interiérech vinárny byly použity nadstandardní materiály (mramorová dlažba, masivní odkrytý krov) a zařizovací předměty. Ve vinárně je také 2x WC se sprchovým koutem, malá kuchyň s přípravou na kuch. linku a velká společenská místnost (s přípravou na krbová kamna) pro oslavy a degustace. V objektu jsou nová exkluzivní modřínová okna Euro IV 88 mm s bezpečnostními a zvukově izolačními trojskly (Ug = 0,6 W/m2.K a Rg=39dB) a interiérové kazetové dveře.

Vinný sklep z poloviny 19. století o užitné ploše 155 m2 byl nákladně revitalizován (původní podlahy očištěny a opraveny, nový rozvod elektřiny a osvětlení) a může sloužit k uložení až 20 tis. lahví vína. Sklep je v hloubce cca. 8 m, má stálou teplotu a s vinárnou je spojen schodištěm. V horní části pozemku je možno podle platného stavebního povolení postavit třípodlažní rodinný dům se zastavěnou plochou 140 m2. Vinárna je kompletně zasíťovaná (plyn, elektřina, vodovod, kanalizace). Součástí nabízeného pozemku je také malá vinice, která rodí.
Přestavba vinárny je dokončená. Stavba rodinného domu ještě nezačala. Na obě stavby bylo vydáno společné stavební povolení. Sítě jsou přivedeny až k budoucí základové desce. Kolem vinárny je žulová dlažba. Nemovitost je možné financovat hypotékou.

CENA NABÍZENÉ NEMOVITOSTI:

25 000 000 Kč

Poznámka k ceně:

včetně provize a právních služeb

Číslo zakázky:

ID 096-NP05202

Zaujala Vás tato nabídka?

Kontaktujte mě