Pronájem 3kk , Tyršovo nám., Roztoky

Nabízíme k pronájmu prostorný a světlý byt v centru Roztok, Tyršovo nám. 1733, okres Praha-západ.

Byt 3+kk s podlahovou plochou 62,5m2 se nachází ve 3. podlaží cihlového domu s výtahem a je ve velmi dobrém stavu.
Dispozici bytu tvoří prostorná vstupní chodba (s vestavěnou šatní skříní a nikou), 2 severovýchodně orientované ložnice, prostorný obývací pokoj s kuchyňskou linkou, koupelna s vanou a samostatná toaleta.

Obývací pokoj má jihozápadní orientaci s výhledem do společné zahrady s dětským hřištěm. Okna jsou plastová, opatřena předokenními žaluziemi. Na podlahách kombinace dlažby a dřevěné podlahy (buk). Chodba, odkud jsou vstupy do jednotlivých místností, je krásně prosvětlená díky prosklené stěně s obývacím pokojem. Kuchyň je plně vybavena vestavnými elektrospotřebiči, dvířka kuchyňské linky jsou v dřevěném dekoru. V koupelně je přípojka na pračku.

Topení a ohřev vody je ústřední (společná kotelna v domě). Plyn do bytu není zaveden.
Byt se nabízí nezařízený. Měsíční nájemné 22 000 Kč, měsíční zálohové platby za služby činí 3 800 Kč + elektřina. Bezpečnostní kauce 22 000 Kč. Provize realitní kanceláři ve výši 1 měsíčního nájmu plus DPH.

Skvělá poloha nabízeného bytu přímo na ústředním náměstí Roztok je spojena s perfektní dostupností příměstské hromadné dopravy (busem 340 a 350 cca 15 min. do Dejvic, výborné je též vlakové spojení do Holešovice či na Masarykovo nádraží). Roztoky disponují kompletní nabídkou obchodů a služeb, v okolí se nachází školy, park, TJ Sokol a další. Svým bohatým kulturním životem a krásnou okolní přírodou jsou ideálním místem pro život.

VÝMĚRA BYTU:

62 m²

Poznámka k ceně:

měsíční platby za služby činí 3 800 Kč + elektřina, provize rk ve výši 1 měsíčního nájmu + dph

Číslo zakázky:

ID 096-NP05233

62 m2

plocha bytu

přímo na centrálním náměstí

3. nadzemní podlaží s výtahem

Zaujala Vás tato nabídka?

Kontaktujte mě