Spokojenost mých klientů na prvním místě

Co o mně říkají:

Pan Tretiník je pro mě představitelem realitního makléře, kterého si přeje snad každý zájemce o realitní služby. Naprosto profesionální přístup, průběžné zasílání, nebo volání informací o aktuálním stavu prodeje, takže jsem měl pocit, že jsem nejváženějším klientem p Tretiníka. Za mě tedy velká pochvala a podtržená jednička a pokud budu ještě realitního makléře potřebovat, nemusím shánět, protože už mám "svého" p.Tretiníka.

Hodnocení10/10

Vysoká profesionalita a zároveň lidský přístup. Vstřícnost a ochota nad rámec smluvních povinností. Děkuji!

Hodnocení10/10

Pan Tretiník byl vždy velmi milý a ochotný. Byl (je) na něj spolehnutí a vždy, když něco slíbil, tak to i dodržel. Kdykoliv jsem mu volala, byl vstřícný a když byl zrovna zaneprázdněn, vždy se ve velmi krátké době sám ozval. Více takových pánů Tretiníků!!!!! 🙂

Hodnocení10/10

Všechny služby od pana makléře naprosto profesionální, plnění všech dohodnutých termínů, přátelské vystupování, plné respektování klienta s cílem aby veškeré řešení bylo pro klienta optimálůním.

Hodnocení10/10

Pan Tretiník je dle mého názoru velmi profesionální, velmi pracovitý a z jeho zpáv, informací a komunikace vůbec jsem měl pocit, že se věnuje pouze mě a mé nemovitosti. Za mě prostě jedno velké plus.

Hodnocení10/10

Dovoluji si nazvat pana Tretiníka NAŠÍM makléřem, protože se zhostil svého úkolu se ctí a maximálním nasazením. Celá akce, prodej a vyřízení všech náležitých formalit, proběhla rychle, korektně a v přátelském ovzduší. Děkujeme.

Hodnocení10/10

S panem Tretiníkem se spolupracuje mimořádně dobře. Je spolehlivý, proaktivní, pracovitý a komunikativní. Jednání s ním je příjemné, přístup ke klientům příkladný. Mohu jej vřele doporučit.

Hodnocení10/10

O panu Filipu Tretiníkovi musíme hovořit jen pochvalně. Má široký rozhled v oblasti realit, vysokou společenskou úroveň, pokaždé měl čas na naše otázky. Pokud budeme v budoucnu potřebovat, určitě se na něj znovu obrátíme a doporučíme ho známým.

Hodnocení10/10

Jsem absolutně spokojena. Perfektní spolupráce. Co slíbil, to splnil. Kdykoli jsem měla problém, okamžitě jednal. Vše průhledné, vše profesionální. Mohu jen doporučit.

Hodnocení10/10

Pan Tretiník se bez zbytečných prostojů věnoval prodeji mé nemovitosti. Svým profesionálním jednáním působil jistě dobře i na stranu kupující. O všech krocích okamžitě informoval e-mailem nebo telefonicky, což jsem velmi ocenila.

Hodnocení10/10

Mr.Tretiník was a delightful, informative and efficient broker. I was extremely pleased with his professional attitude. I highly recommend him as a agent/broker and I plan to use Mr. Tretiník in the future for all my real estate endeavours

Hodnocení10/10

Dear Filip,
this morning, around 5 am, I received the bank wire in the amount of $ 194,735.99 in my Citibank account. Thank you very much. Both my son and I appreciate everything you did. You made it a very painless process. You were detail oriented, honest, hardworking, trustworthy and spared no detail the get the job done. We thank you from the bottom of our hearts. Tania and Philip

Hodnocení10/10

Kontaktujte mě